Založ si blog

Odíde Kuska potrestaný?

Neviem či sa s touto otázkou vôbec niekto zaoberal. Znovu zostávame kdesi v kúte a nedokážeme morálne očistiť Slovensko.Veď sa nič nedeje, Kuska ten len raz za čas „zapolitizuje“v podstate len breše ako bezzubý pes.Je jedno proti komu, vždy vždy to vyznie proti Slovensku.Vieme od začiatku kto ho do funkcie prezidenta dostal, vieme,že to boli západné mocnosti na čele s USA, vie komu sa má klaňať.Keby to bolo len o klaňaní, ale hospodárska kriminalita v minulosti a teraz v súčasnosti z neho robí kriminálnika, ktorý sa neustále súdi s ľuďmi, ktorým ako prezident by mal byť vzorom. Pejoratívne, aj tým čoho volili sa obrátil zadkom, tí sú tiež občania štátu ktorého je prezidentom. Nikto nevie akou volebnou technikou sa do prezidentského paláca dostal, bralo sa to ako menšie zlo. S tým máme už skúsenosti s predchádzajúcich prezidentských volieb. Obávam sa, že to bude znova ak sa nepodarí nezvoliť kandidátov typu Har-labin. Nedokázali sme zistiť Kuskovu minulosť a už ako kandidáta nepustiť vôbec do volieb.Teraz už vieme kto to Kuska je a že je to blízky priateľ popradských mafiánov a že sa všetkým oklamaným Slovákom smeje za chrbtom keď má imunitu. Tak ako všetci mafiáni aj on vie jedno základné pravidlo: kde nie je svedka nie je ani zločinu. Ale ak nám to nevadí, že nám roky „vládol“ kriminálnik tak nerobme nič a nechajme ho s úctou odísť. Nezdá sa mi, že by nebolo dosť svedkov, ale asi nie je zatiaľ dosť žalobcov. A teraz mám na mysli, páni prokurátori nestačia Vám žaloby obyčajných ľudí, aby sa z nich nestali podnet pre Vaše žaloby? Nenechajme kriminálnika s postu prezidenta SR beztrestne odísť.

Keď príde Mečiar

16.08.2019

Mečiar očakáva svoj triunfalny návrat do politiky, čo mu súčasná politická situácia umožňuje. Rozbytá koalícia, nedočkavá v tme tápajuca opozícia sú akoby vývojom predurčené splniť viac »

Ficov plán ako prísť znovu k moci

25.01.2019

FIKCIA Bývalý dlhoročný predseda vlády, pochopil,že táto demokratická moc nie je zhodná z jeho predstavou o rídzej sociálnej demokracii. ON sám ako "karierny" politik má celkom iné predstavy viac »

Budúci bankár/NBS/ Kažimír hľadá partnerov na poker?

22.12.2018

Súhlas ambiciózneho ministra Kažamíra ma nemilo prekvapil. Dať licenčný on line hazardu je ako keby poslal závislakov: " Choďte deti moje a hrajte čo vám sily stačia, peniaze boli budú, ale viac »

Sulík richard

Sulík na republikovej rade kandidátku nepredstaví, chce upokojiť situáciu

23.09.2019 18:45

Sulík sa podľa Rajtára vyjadril, že nechce byť na jednej kandidátke s ním ani s Galkom.

Zuzana Čaputová

Ani Čaputová nie je nadstranícka, upozorňuje politologička

23.09.2019 18:21

Hudobníci na palube lietadla s prezidentkou Zuzanou Čaputovou a flek pre Trubanovu partnerku považuje politologička Darina Malová počas prvých sto dní v úrade prezidentky za chyby.

Vincent Lukáč

Bývalého hokejistu a exposlanca Vincenta Lukáča zadržala polícia

23.09.2019 18:14

Polícia uviedla, že podozrivý sa mal slovne vyhrážať poškodenej žene, čím u nej vzbudil dôvodnú obavu o život a zdravie i obavu z toho, že podpáli osobné motorové vozidlo.

Generálny tajomník OSN / António Guterres /

Guterres oznámil sformovanie sýrskeho ústavodarného výboru

23.09.2019 18:01

"Pevne verím, že založenie ústavného výboru pripraveného a vedeného Sýrčanmi môže byť začiatkom politickej cesty" k ukončeniu dlhoročnej vojny, povedal generálny tajomník OSN.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 475
Celková čítanosť: 1189403x
Priemerná čítanosť článkov: 2504x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy