Pod vládou sa rozpadáva. . .

…to, čomu by sa malo hovoriť štát. Vláda stratila dôveru väčšiny občanov,keď jej pracovnou metódou je zavádzanie a klamanie občanov. Nemá sa možnosť oprieť o tých, pre ktorých mala pracovať a ktorých sklamala. Počnúc premiérkou, ktorá vodí za nos spolustraníkov, občanov, koaličných  partnerov a na koniec aj predstaviteľov EÚ. Bažiac po moci , jej to vôbec nevadí. Jej ministri nie sú o nič lepší.

Minister financií je absolútny štastistický maniak, ktorý za číslami nevidí  ľudí.                                   Minister dopravy nedokáže odborne riadiť svoj rezort.

Minister zdravotníctva postupne devastuje celý rezort

Minister sociálnych veci sa podriaďuje MF.

Minister vnútra neúspešne bojuje so zločinom a nevidí činy svojich kolegov.

Ministerka spravodlivosti sa zamerala na Harabína a na ostatné už nestačí

Prácu ostatných ministrov nechám na zhodnotenie čitateľom.

Myslím si, že dostatočnými vyjadreniami nespokojnosti s činnosťou vlády sú :                                 Výpovede tretiny lekárov, pripravovaný štrajk učiteľov,nespokojnosť železničiarov, malých podnikateľov a živnostníkov. To sú tí o ktorých by sa vláda mohla oprieť,keby ich nesklamala.       Vláde ostáva už len barlička, ktorá sa volá politikárčenie, pre zachovanie korýt. Prijatie, alebo         neprijatie eurovalu už nemá  žiadny vplyv na jej dôveryhodnosť, doma aj v zahraničí.

Keď príde Mečiar

16.08.2019

Mečiar očakáva svoj triunfalny návrat do politiky, čo mu súčasná politická situácia umožňuje. Rozbytá koalícia, nedočkavá v tme tápajuca opozícia sú akoby vývojom predurčené splniť svoju úlohu zmenu politického systému vládnucej oligarchie na polijustanarchiju. Bude to nový zatiaľ málo vídaný systém, hádam v krajinách s totalitným anarchistickým vládnutím [...]

Ficov plán ako prísť znovu k moci

25.01.2019

FIKCIA Bývalý dlhoročný predseda vlády, pochopil,že táto demokratická moc nie je zhodná z jeho predstavou o rídzej sociálnej demokracii. ON sám ako „karierny“ politik má celkom iné predstavy o skutočnej demokracii. V jeho demokracii vystupuje do popredia silná osobnosť, ktorá riadi celú spoločnosť. V histórii ľudstva je takých osobností a nimi vedených [...]

Budúci bankár/NBS/ Kažimír hľadá partnerov na poker?

22.12.2018

Súhlas ambiciózneho ministra Kažamíra ma nemilo prekvapil. Dať licenčný on line hazardu je ako keby poslal závislakov: “ Choďte deti moje a hrajte čo vám sily stačia, peniaze boli budú, ale nikdy nie sú, v lepšom prípade je ich málo. Na tom princípe bude tento zákon fungovať, ak bude nerozhodnými tzv. poslancami odsúhlasený. Za pár miliónov predajú aj vlastnú [...]

Gröhling

Gröhling na kongrese strany: SaS je stabilným prvkom, je pripravená byť zodpovedným partnerom

07.03.2026 11:45

Líder strany zároveň kritizoval súčasný stav krajiny.

požiar trnovec hasiči

Tragédia na západe Slovenska: požiar rodinného domu neprežili dve osoby

07.03.2026 11:13

V dôsledku požiaru sa strecha prepadla do vnútra rodinného domu.

charkov ukrajina hasiči požiar

ONLINE: Krvavá noc na Ukrajine: Nálety v Charkove a Dnepropetrovskej oblasti si vyžiadali osem životov

07.03.2026 09:00

Zelenskyj opätovne vyzval Európsku úniu a partnerov na urýchlené posilnenie protivzdušnej obrany.

Pravda vo svete, Josef Kraus

Pravda vo svete: Iránsky režim má dnes jediný cieľ - prežiť. Na rozdiel od iných nemá čo stratiť, hovorí analytik Kraus

07.03.2026 09:00

Rozpad Iránu by mohol znamenať občiansku vojnu a destabilizáciu celého regiónu, hovorí analytik Josef Kraus.