Založ si blog

Ochrana civilizovaného sveta pred útokmi Islamu – je vôbec možná?

Žijeme v čase keď stále viac,odvážnejšie,krutejšie a vynachádzavejšie brutálna skupina veľkého náboženského spoločenstva Islamu krvavo útočí proti civilizovanému svetu. Zákerne bojujú proti takmer všetkým príslušníkom náboženstiev, ako aj ateistom. Všeobecne povedané proti civilizácií 21. storočia.Rozpory medzi nimi trvali mnoho storočí,nie však s takou intenzitou ako v súčasnosti. Korán káže zabíjať každého neveriaceho,ktorý nežije podľa neho. Korán vznikol , v období 200- 300 stor. a nemali by platiť jeho archaické pre súčasnú dobu nepoužiteľné zvrhlé  zákony. Je potrebné brať do úvahy aj to, že príčiny rozporov medzi arabskými krajinami a mnohými európskymi krajinami v masívnej kolonizácii už v 16 storočí.Tam tiež neboli použité vždy adekvátne, nebrutálne zásahy do života domorodcov, z dôvodov získania územia, surovín a bohatstva. Na druhej strane im priniesli kultúru, vzdelávanie a celkové spoločenské chápanie sveta a množstvo vecí pre povznesenie a zlepšenie životnej úrovne. Všeobecne možno povedať, že kolonizácia bol spoločenský evolučný proces osídľovania riedko osídlených území.                 Sú to historické udalosti ktoré sa nemôžu v opačnom garde opakovať, už preto,že krajiny, ktoré chcú moslimi obsadzovať sú dostatočne osídlené. Po toľkých rokoch je to len zámienka zaostalých príslušníkov náboženského výkladu Koránu ako politického prúdu agresívnych jedincov.Korán sľuboval raj na zemi, bohatstvo pre všetkých Allahových veriacich. Táto idea sa už 15 storočí nedarí zrealizovať, tak teraz prišla tá chvíľa nájsť vinníka a potrestať ho.Vinníka vidia predovšetkým v západoeurópskych krajinách, najmä v tých ,ktoré kolonizovali.                      S Islamom nie je možné oficiálne jednať.Nemajú svoj štát žijú roztrúsene po afrických, arabských krajinách a dokonca aj v Európe.

Nedá sa s nimi dohodnúť. Jedinú možnosť vidím prostredníctvom médií. V mene OSN stanoviť podmienky,síce drastické, ale bez strát na životoch. Vo viacerých rečiach vrátane arabčiny, resp. v reči, ktorým moslimi rozumejú.   

Výzva by mala obsahovať dva základné body:

1.Za každý brutálny útok spojený s úmrtím viacerých osôb nemoslimského pôvodu a s prípadnými škodami, ku ktorému sa prizná Islam, alebo policajné zložky zdokumentujú útočníkov- vrahov a relevantne preukážu ich účasť na útoku bude zničená jedna mešita.     

2.Postavením novej mešity resp.opravy porušenej bude zničená ďalšia mešita.

Pán Iska . . . . . .

17.04.2018

Tento blog môže byť aj otvoreným listom pánovi Iskovi, alebo aj nie. Ak to doporučí administrátor s pripomienkami. V každom prípade ďakujem. Nebudem Vás oslovovať vážený,lebo si Vás nevážim, viac »

Anglicko sa správa ku všetkým krajinám ako ku svojim bývalým kolóniám

10.04.2018

Ústami hlásnej trúby madam Mayovej, predsedkyni Anglickej vlády, ktorá obvinila bez relevantných dôkazov Rusko za otrávenie anglických agentov, sa začali diať v Európe politicky neskutočné viac »

Sociálne siete a ich rôzny dosah na osobnosti a detí

01.04.2018

Som vo veku,kedy sa na sociálne siete a ich využívanie dívam trošku s rešpektom. Sám ich používam, nie však vo veľkom rozsahu. Môj pohľad je čiastočne ovplyvnený dobou kedy ešte sociálne viac »

Trest smrti, Slučka

V Indii schválili trest smrti za zneužívanie detí mladších ako 12 rokov

21.04.2018 15:34

Vláda novým nariadením reaguje na vlnu protestov po nedávnom znásilnení a zabití osemročného dievčaťa na severozápade Indie a niekoľkých ďalších brutálnych prípadoch.

KĽDR štart rakety

Moskva: Zastavenie jadrových testov KĽDR je šancou k zníženiu napätia

21.04.2018 14:50

Je tu šanca pre zníženie napätia, píše ruský politik Konstantin Kosačov na sociálnej sieti.

Barbara Bushová

Bývalú prvú dámu Barbaru Bushovú pochovajú v Houstone

21.04.2018 14:45

Sobotňajší obrad je len pre pozvaných.

TOMÁŠ: Reakcia na TB strany SaS

Novým ministrom vnútra nebudem, tvrdí Erik Tomáš

21.04.2018 14:03

„Nemám ambíciu byť ministrom vnútra a nebudem ani komentovať mená, o ktorých sa hovorí."