Založ si blog

Ochrana civilizovaného sveta pred útokmi Islamu – je vôbec možná?

Žijeme v čase keď stále viac,odvážnejšie,krutejšie a vynachádzavejšie brutálna skupina veľkého náboženského spoločenstva Islamu krvavo útočí proti civilizovanému svetu. Zákerne bojujú proti takmer všetkým príslušníkom náboženstiev, ako aj ateistom. Všeobecne povedané proti civilizácií 21. storočia.Rozpory medzi nimi trvali mnoho storočí,nie však s takou intenzitou ako v súčasnosti. Korán káže zabíjať každého neveriaceho,ktorý nežije podľa neho. Korán vznikol , v období 200- 300 stor. a nemali by platiť jeho archaické pre súčasnú dobu nepoužiteľné zvrhlé  zákony. Je potrebné brať do úvahy aj to, že príčiny rozporov medzi arabskými krajinami a mnohými európskymi krajinami v masívnej kolonizácii už v 16 storočí.Tam tiež neboli použité vždy adekvátne, nebrutálne zásahy do života domorodcov, z dôvodov získania územia, surovín a bohatstva. Na druhej strane im priniesli kultúru, vzdelávanie a celkové spoločenské chápanie sveta a množstvo vecí pre povznesenie a zlepšenie životnej úrovne. Všeobecne možno povedať, že kolonizácia bol spoločenský evolučný proces osídľovania riedko osídlených území.                 Sú to historické udalosti ktoré sa nemôžu v opačnom garde opakovať, už preto,že krajiny, ktoré chcú moslimi obsadzovať sú dostatočne osídlené. Po toľkých rokoch je to len zámienka zaostalých príslušníkov náboženského výkladu Koránu ako politického prúdu agresívnych jedincov.Korán sľuboval raj na zemi, bohatstvo pre všetkých Allahových veriacich. Táto idea sa už 15 storočí nedarí zrealizovať, tak teraz prišla tá chvíľa nájsť vinníka a potrestať ho.Vinníka vidia predovšetkým v západoeurópskych krajinách, najmä v tých ,ktoré kolonizovali.                      S Islamom nie je možné oficiálne jednať.Nemajú svoj štát žijú roztrúsene po afrických, arabských krajinách a dokonca aj v Európe.

Nedá sa s nimi dohodnúť. Jedinú možnosť vidím prostredníctvom médií. V mene OSN stanoviť podmienky,síce drastické, ale bez strát na životoch. Vo viacerých rečiach vrátane arabčiny, resp. v reči, ktorým moslimi rozumejú.   

Výzva by mala obsahovať dva základné body:

1.Za každý brutálny útok spojený s úmrtím viacerých osôb nemoslimského pôvodu a s prípadnými škodami, ku ktorému sa prizná Islam, alebo policajné zložky zdokumentujú útočníkov- vrahov a relevantne preukážu ich účasť na útoku bude zničená jedna mešita.     

2.Postavením novej mešity resp.opravy porušenej bude zničená ďalšia mešita.

Reálna demokracia

15.09.2018

Na margo blížiacich sa komunálnych volieb. Voľte toho koho poznáte,možno sa Vám podarí dobre. Nezachránite svet, ale budete mať dobrý pocit. Ľudia, národy, štáty bojovali a bojujú o demokraciu. viac »

Dar pre lekárov

21.06.2018

Prečítal som si článok v PRAVDE zo dňa 20. júna a ostal som ohromený tvrdením že dar pre lekárovnie je úplatok. Tento bohorovný výraz z úst generálneho prokurátora znie jednostranne a je viac »

Slovensko v kapitalizme ako slon v porceláne

13.06.2018

Na margo zasadnutia slovenského parlamentu.Čo sa ešte dá pokaziť páni politici? Predvolebné mesiace sú v znamení neustálych sociálnych avšak nezaujímavých prílepkov ku platom,dôchodkom,ku viac »

rubeľ, Rusko, Moskva

Šéf ruského úradu označil ruskú ekonomiku za polofeudálnu

26.09.2018 07:07

Šéf ruského Protimonopolného úradu Igor Artemjev označil ruskú ekonomiku za zaostalú a polofeudálnu.

Argentína, interupcie

Argentínu paralyzoval generálny štrajk

26.09.2018 06:46

Štrajk zvolali odborári na protest proti dôsledkom hospodárskej krízy a vládnym úsporným opatreniam.

Jens Stoltenberg

Šéf NATO Stoltenberg sa v New Yorku stretol s Lavrovom, trval na dialógu

26.09.2018 06:38

Stretnutia tohto druhu sú zriedkavými od ochladenia vzťahov NATO-Rusko v dôsledku vypuknutia krízy na východe Ukrajiny.

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.