Založ si blog

Ochrana civilizovaného sveta pred útokmi Islamu – je vôbec možná?

Žijeme v čase keď stále viac,odvážnejšie,krutejšie a vynachádzavejšie brutálna skupina veľkého náboženského spoločenstva Islamu krvavo útočí proti civilizovanému svetu. Zákerne bojujú proti takmer všetkým príslušníkom náboženstiev, ako aj ateistom. Všeobecne povedané proti civilizácií 21. storočia.Rozpory medzi nimi trvali mnoho storočí,nie však s takou intenzitou ako v súčasnosti. Korán káže zabíjať každého neveriaceho,ktorý nežije podľa neho. Korán vznikol , v období 200- 300 stor. a nemali by platiť jeho archaické pre súčasnú dobu nepoužiteľné zvrhlé  zákony. Je potrebné brať do úvahy aj to, že príčiny rozporov medzi arabskými krajinami a mnohými európskymi krajinami v masívnej kolonizácii už v 16 storočí.Tam tiež neboli použité vždy adekvátne, nebrutálne zásahy do života domorodcov, z dôvodov získania územia, surovín a bohatstva. Na druhej strane im priniesli kultúru, vzdelávanie a celkové spoločenské chápanie sveta a množstvo vecí pre povznesenie a zlepšenie životnej úrovne. Všeobecne možno povedať, že kolonizácia bol spoločenský evolučný proces osídľovania riedko osídlených území.                 Sú to historické udalosti ktoré sa nemôžu v opačnom garde opakovať, už preto,že krajiny, ktoré chcú moslimi obsadzovať sú dostatočne osídlené. Po toľkých rokoch je to len zámienka zaostalých príslušníkov náboženského výkladu Koránu ako politického prúdu agresívnych jedincov.Korán sľuboval raj na zemi, bohatstvo pre všetkých Allahových veriacich. Táto idea sa už 15 storočí nedarí zrealizovať, tak teraz prišla tá chvíľa nájsť vinníka a potrestať ho.Vinníka vidia predovšetkým v západoeurópskych krajinách, najmä v tých ,ktoré kolonizovali.                      S Islamom nie je možné oficiálne jednať.Nemajú svoj štát žijú roztrúsene po afrických, arabských krajinách a dokonca aj v Európe.

Nedá sa s nimi dohodnúť. Jedinú možnosť vidím prostredníctvom médií. V mene OSN stanoviť podmienky,síce drastické, ale bez strát na životoch. Vo viacerých rečiach vrátane arabčiny, resp. v reči, ktorým moslimi rozumejú.   

Výzva by mala obsahovať dva základné body:

1.Za každý brutálny útok spojený s úmrtím viacerých osôb nemoslimského pôvodu a s prípadnými škodami, ku ktorému sa prizná Islam, alebo policajné zložky zdokumentujú útočníkov- vrahov a relevantne preukážu ich účasť na útoku bude zničená jedna mešita.     

2.Postavením novej mešity resp.opravy porušenej bude zničená ďalšia mešita.

Už je potrebný dôsledný zákon o vzdelaní

22.11.2018

Rigorózne, alebo diplomové práce, preukážu o autorovi do akej miery získal vzdelanie štúdiom na príslušnej fakulte. Tým, že získa príslušný titul neznamená, že má aj automaticky výhodnú viac »

Funkcia prezidenta pre politikov neznamená veľa

20.11.2018

Medzinárodný pakt globálneho riešenia migrácie vypracovaný skupinou OSN vedenou Miroslavom Lajčákom, je pre Fica neakceptovateľný.Chce ho použiť ako dôvod postaviť sa do bývalej pozície viac »

Strany dostali na frak

18.11.2018

Je to tak, strany dostali na frak bez ohľadu na príslušnosť k pravici, alebo k ľavici. Napriek tomu tvrdia, že vyhrali, alebo zlepšili svoj kredit vo verejnosti. Sú to len štatistické výbery viac »

Greta Thunbergová

Záškoláčka dala štátnikom lekciu o hrozbe klimatických zmien

19.12.2018 08:00

Má len pätnásť rokov, ale už môže slúžiť ako príklad pre dospelých. Mladej Švédke záleží na tom, aby sa ľudstvo vyhlo hrozbe globálneho otepľovania s katastrofickými následkami.

kosovo, armáda, vojaci

Trump kosovského prezidenta vyzval na uzavretie dohody so Srbskom

19.12.2018 07:41

Washington je naďalej najväčším politickým aj finančným spojencom Kosova.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina dostane úver od MMF, fond jej odklepol 1,4 miliardy dolárov

19.12.2018 07:04

Výkonná rada MMF schválila v utorok nový úverový balík pre Ukrajinu a uvoľnila 1,4 miliardy dolárov pre okamžité využitie.

Euro, graf, ekonomika

Taliansko a Brusel sa dohodli na rozpočte

19.12.2018 06:57

Taliansko sa s Európskou komisiou dohodlo na spornom rozpočte na rok 2019. Zatiaľ má len ústny súhlas, budú o tom ešte rokovať eurokomisári.