Založ si blog

Ochrana civilizovaného sveta pred útokmi Islamu – je vôbec možná?

Žijeme v čase keď stále viac,odvážnejšie,krutejšie a vynachádzavejšie brutálna skupina veľkého náboženského spoločenstva Islamu krvavo útočí proti civilizovanému svetu. Zákerne bojujú proti takmer všetkým príslušníkom náboženstiev, ako aj ateistom. Všeobecne povedané proti civilizácií 21. storočia.Rozpory medzi nimi trvali mnoho storočí,nie však s takou intenzitou ako v súčasnosti. Korán káže zabíjať každého neveriaceho,ktorý nežije podľa neho. Korán vznikol , v období 200- 300 stor. a nemali by platiť jeho archaické pre súčasnú dobu nepoužiteľné zvrhlé  zákony. Je potrebné brať do úvahy aj to, že príčiny rozporov medzi arabskými krajinami a mnohými európskymi krajinami v masívnej kolonizácii už v 16 storočí.Tam tiež neboli použité vždy adekvátne, nebrutálne zásahy do života domorodcov, z dôvodov získania územia, surovín a bohatstva. Na druhej strane im priniesli kultúru, vzdelávanie a celkové spoločenské chápanie sveta a množstvo vecí pre povznesenie a zlepšenie životnej úrovne. Všeobecne možno povedať, že kolonizácia bol spoločenský evolučný proces osídľovania riedko osídlených území.                 Sú to historické udalosti ktoré sa nemôžu v opačnom garde opakovať, už preto,že krajiny, ktoré chcú moslimi obsadzovať sú dostatočne osídlené. Po toľkých rokoch je to len zámienka zaostalých príslušníkov náboženského výkladu Koránu ako politického prúdu agresívnych jedincov.Korán sľuboval raj na zemi, bohatstvo pre všetkých Allahových veriacich. Táto idea sa už 15 storočí nedarí zrealizovať, tak teraz prišla tá chvíľa nájsť vinníka a potrestať ho.Vinníka vidia predovšetkým v západoeurópskych krajinách, najmä v tých ,ktoré kolonizovali.                      S Islamom nie je možné oficiálne jednať.Nemajú svoj štát žijú roztrúsene po afrických, arabských krajinách a dokonca aj v Európe.

Nedá sa s nimi dohodnúť. Jedinú možnosť vidím prostredníctvom médií. V mene OSN stanoviť podmienky,síce drastické, ale bez strát na životoch. Vo viacerých rečiach vrátane arabčiny, resp. v reči, ktorým moslimi rozumejú.   

Výzva by mala obsahovať dva základné body:

1.Za každý brutálny útok spojený s úmrtím viacerých osôb nemoslimského pôvodu a s prípadnými škodami, ku ktorému sa prizná Islam, alebo policajné zložky zdokumentujú útočníkov- vrahov a relevantne preukážu ich účasť na útoku bude zničená jedna mešita.     

2.Postavením novej mešity resp.opravy porušenej bude zničená ďalšia mešita.

Fico je spokojný, Slovensko prekvitá, dôchodkov sa to netýka

12.12.2017

V každom vystúpení Fico nezabudne hneď na začiatku a potom aj v závere zdôrazniť:"Makroekonomické výsledky sú na veľmi dobrej úrovni. Paríme medzi najúspešnejšie štáty EÚ.Znižuje sa viac »

Nežná revolúcia v réžii KSČ

17.11.2017

Nežná revolúcia bola v réžii KSČ. Presnejšie povedané jednej časti rozpoltenej KSČ. V strane už dlhčí čas prebiehal obrodcujúci proces s potláčaním niektorých prvkov zastaralého vládnutia. viac »

Alexander Dubček musel odísť, aby sa mohol Mečiar realizovať

09.11.2017

Trpká spomienka na Alexandra Dubčeka z pohľadu záporného vzťahu k V. Mečiarovi, ktorý zničil jeho idey o Slovensku a nakoniec aj jeho samého. V júni 1992 vyhralo HZDS voľby a Mečiar sa dostal viac »

pocasie, ochladenie, sneh

SHMÚ varuje: V noci a zajtra sa môžu tvoriť snehové jazyky a záveje

20.01.2018 17:54

Na západe Slovenska sa môžu v noci a v nedeľu dopoludnia tvoriť snehové jazyky a záveje. Upozorňuje na to Slovenský hydrometeorologický ústav.

NIGERIA-POLICE/SARS

Nigérijskí ozbrojenci prepustili unesených cudzincov

20.01.2018 17:37

Dvaja Američania a dvaja Kanaďania, ktorých v utorok uniesli neznámi ozbrojenci v štáte Kaduna ležiacom na severe Nigérie, boli prepustení a sú v poriadku.

srsen

Hmyz a riasy na obed. Aj Brusel im dal zelenú

20.01.2018 17:02

Na svete je okolo 1900 konzumovateľných druhov hmyzu. Najobľúbenejšie sú chrobáky a za nimi húsenice, osy, mravce, a cvrčky.

dubeci, progresivne slovensko

Predsedom Progresívneho Slovenska sa stal Ivan Štefunko

20.01.2018 16:58

Predsedom politického hnutia Progresívne Slovensko sa stal Ivan Štefunko. Rozhodli o tom zakladajúci členovia hnutia na ustanovujúcom sneme.