Založ si blog

Anglicko sa správa ku všetkým krajinám ako ku svojim bývalým kolóniám

Ústami hlásnej trúby madam Mayovej, predsedkyni Anglickej vlády, ktorá obvinila bez relevantných dôkazov Rusko za otrávenie anglických agentov,  sa začali diať v Európe politicky neskutočné veci. Teda boli dôkazy avšak tvrdo vynútené od anglických vedcov      Kspomínanému prípadu len toľko, že mal byť čisto konfliktom Anglicka a Ruska. Pretože mali anglické  a ruské občianstva.                                                                                                                    Starí páni s Bruselu neuvedomujúc si dôsledkov, poučení administratívou USA a menovite prezidentom Trampom vliezli mu do …. Pripojili sa k problému do ktorého krajiny EÚ nič nie je. Uzniesli sa na vyhostení ruských konzulátov z krajín EÚ. Tým sa stal problém európskym.           

Bláznivý Tramp, ktorý vo svojej bláznivej hlave si mädlí ruky. Veď za to nemôže, že štáty EÚ sa v názoroch o samotnom čine rôznia a tým sa narúša ich vzájomná kontinuita. Tramp potrebuje dostať štáty takto narušené a roztrieštené a prostredníctvom administratívy EÚ na stranu USA a tým zosilniť silu západu. V jeho umelo vlasovej hlave prebiehajú myšlienky na vznik studenej vojny medzi západom a východom. Otrava Skripalovcov bol drastický, ale účinný podnet k začiatoku Trampovho cieľa, studená neskôr skutočná vojna.   

957
1468
Posledný 10. 04. 2018, 22:05:36

Dar pre lekárov

21.06.2018

Prečítal som si článok v PRAVDE zo dňa 20. júna a ostal som ohromený tvrdením že dar pre lekárovnie je úplatok. Tento bohorovný výraz z úst generálneho prokurátora znie jednostranne a je viac »

Slovensko v kapitalizme ako slon v porceláne

13.06.2018

Na margo zasadnutia slovenského parlamentu.Čo sa ešte dá pokaziť páni politici? Predvolebné mesiace sú v znamení neustálych sociálnych avšak nezaujímavých prílepkov ku platom,dôchodkom,ku viac »

„nebuďme vtáci uzimení“

03.06.2018

Je to prirovnanie slovenskej verejnosti jednoduchých ľudí,ktorí si na život zarábajú skutočnou prácou, duševnou, alebo telesnou. Je jasné, že nemám na mysli politikov, oligarchov a ich posluhovačov. viac »

NBS,narodna banka,mytna ul.

Zadlžovanie Slovákov sa spomalilo

20.07.2018 12:00

Rekordne rýchly rast úverov slovenských domácnosti sa už pribrzďuje.

Richter,

Júnová miera nezamestnanosti medzimesačne narástla, dosiahla 5,43 percenta

20.07.2018 11:48

Miera evidovanej nezamestnanosti na Slovensku dosiahla v júni tohto roka úroveň 5,43 %.

Emmanuel Macron, Alexandre Benalla

Macronovho poradcu, ktorý bil protestujúcich, zadržali a bude aj vyhodený

20.07.2018 11:36

Bezpečnostného poradcu francúzskeho prezidenta, ktorého videozáznam usvedčil z útoku na aktivistu počas protestu, zadržali s cieľom vypočúvania a bude prepustený.

mauthausen schody smrti

Čo zostane z pamätníka nacistických zverstiev? Schody smrti v Mauthausene zavreli

20.07.2018 11:30

Pamätník pripomínajúci nacistické hrôzy stráca na autentickosti. Zatvorili tam schody smrti a hovorí sa o aj ďalších zmenách.