Založ si blog

Anglicko sa správa ku všetkým krajinám ako ku svojim bývalým kolóniám

Ústami hlásnej trúby madam Mayovej, predsedkyni Anglickej vlády, ktorá obvinila bez relevantných dôkazov Rusko za otrávenie anglických agentov,  sa začali diať v Európe politicky neskutočné veci. Teda boli dôkazy avšak tvrdo vynútené od anglických vedcov      Kspomínanému prípadu len toľko, že mal byť čisto konfliktom Anglicka a Ruska. Pretože mali anglické  a ruské občianstva.                                                                                                                    Starí páni s Bruselu neuvedomujúc si dôsledkov, poučení administratívou USA a menovite prezidentom Trampom vliezli mu do …. Pripojili sa k problému do ktorého krajiny EÚ nič nie je. Uzniesli sa na vyhostení ruských konzulátov z krajín EÚ. Tým sa stal problém európskym.           

Bláznivý Tramp, ktorý vo svojej bláznivej hlave si mädlí ruky. Veď za to nemôže, že štáty EÚ sa v názoroch o samotnom čine rôznia a tým sa narúša ich vzájomná kontinuita. Tramp potrebuje dostať štáty takto narušené a roztrieštené a prostredníctvom administratívy EÚ na stranu USA a tým zosilniť silu západu. V jeho umelo vlasovej hlave prebiehajú myšlienky na vznik studenej vojny medzi západom a východom. Otrava Skripalovcov bol drastický, ale účinný podnet k začiatoku Trampovho cieľa, studená neskôr skutočná vojna.   

957
1468
Posledný 10. 04. 2018, 22:05:36

Reálna demokracia

15.09.2018

Na margo blížiacich sa komunálnych volieb. Voľte toho koho poznáte,možno sa Vám podarí dobre. Nezachránite svet, ale budete mať dobrý pocit. Ľudia, národy, štáty bojovali a bojujú o demokraciu. viac »

Dar pre lekárov

21.06.2018

Prečítal som si článok v PRAVDE zo dňa 20. júna a ostal som ohromený tvrdením že dar pre lekárovnie je úplatok. Tento bohorovný výraz z úst generálneho prokurátora znie jednostranne a je viac »

Slovensko v kapitalizme ako slon v porceláne

13.06.2018

Na margo zasadnutia slovenského parlamentu.Čo sa ešte dá pokaziť páni politici? Predvolebné mesiace sú v znamení neustálych sociálnych avšak nezaujímavých prílepkov ku platom,dôchodkom,ku viac »

úplatok, korupcia

Kandidát na primátora Nitry Štefek obvinenie z nepriamej korupcie odmieta

25.09.2018 09:28

Obvinený je z nepriamej korupcie v súvislosti s jeho pôsobením v Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti.

Tunel Sitina

V okolí tunela Sitina smerom do Petržalky sa tvoria kolóny, dôvodom je nehoda

25.09.2018 08:48

V tuneli je uzatvorený ľavý jazdný pruh a vodiči sa v kolóne zdržia približne hodinu.

Euro, peniaze, bankovky

Ziskovosť európskych bánk klesne do piatich rokov o 40 percent

25.09.2018 08:35

Ziskovosť veľkých európskych bánk klesne v priebehu nasledujúcich piatich rokov až o 40 percent, vyplýva zo štúdie.

Irán, dohoda, jadrový program

Signatári dohody s Iránom chcú obísť sankcie USA

25.09.2018 08:29

Irán čelí novým americkým sankciám od začiatku augusta a zavedenie ďalších sankcií sa očakáva na jeseň.