Založ si blog

Anglicko sa správa ku všetkým krajinám ako ku svojim bývalým kolóniám

Ústami hlásnej trúby madam Mayovej, predsedkyni Anglickej vlády, ktorá obvinila bez relevantných dôkazov Rusko za otrávenie anglických agentov,  sa začali diať v Európe politicky neskutočné veci. Teda boli dôkazy avšak tvrdo vynútené od anglických vedcov      Kspomínanému prípadu len toľko, že mal byť čisto konfliktom Anglicka a Ruska. Pretože mali anglické  a ruské občianstva.                                                                                                                    Starí páni s Bruselu neuvedomujúc si dôsledkov, poučení administratívou USA a menovite prezidentom Trampom vliezli mu do …. Pripojili sa k problému do ktorého krajiny EÚ nič nie je. Uzniesli sa na vyhostení ruských konzulátov z krajín EÚ. Tým sa stal problém európskym.           

Bláznivý Tramp, ktorý vo svojej bláznivej hlave si mädlí ruky. Veď za to nemôže, že štáty EÚ sa v názoroch o samotnom čine rôznia a tým sa narúša ich vzájomná kontinuita. Tramp potrebuje dostať štáty takto narušené a roztrieštené a prostredníctvom administratívy EÚ na stranu USA a tým zosilniť silu západu. V jeho umelo vlasovej hlave prebiehajú myšlienky na vznik studenej vojny medzi západom a východom. Otrava Skripalovcov bol drastický, ale účinný podnet k začiatoku Trampovho cieľa, studená neskôr skutočná vojna.   

957
1468
Posledný 10. 04. 2018, 22:05:36

Už je potrebný dôsledný zákon o vzdelaní

22.11.2018

Rigorózne, alebo diplomové práce, preukážu o autorovi do akej miery získal vzdelanie štúdiom na príslušnej fakulte. Tým, že získa príslušný titul neznamená, že má aj automaticky výhodnú viac »

Funkcia prezidenta pre politikov neznamená veľa

20.11.2018

Medzinárodný pakt globálneho riešenia migrácie vypracovaný skupinou OSN vedenou Miroslavom Lajčákom, je pre Fica neakceptovateľný.Chce ho použiť ako dôvod postaviť sa do bývalej pozície viac »

Strany dostali na frak

18.11.2018

Je to tak, strany dostali na frak bez ohľadu na príslušnosť k pravici, alebo k ľavici. Napriek tomu tvrdia, že vyhrali, alebo zlepšili svoj kredit vo verejnosti. Sú to len štatistické výbery viac »

Nový terminál na letisku v Bratislave

Rušia priame letecké spojenie medzi Košicami a Bratislavou

19.12.2018 15:06

Košické letisko upravilo letový poriadok, pretože České aerolínie (ČSA) rušia od 11. januára 2019 priame letecké spojenie Košice – Bratislava – Košice.

vyhliadková veža,

Najvyššia vyhliadka má byť hotová v lete

19.12.2018 15:00

Bezkonkurenčne najvyššia na Slovensku. Unikátnu vyhliadkovú vežu postavia v breznianskej lokalite Banisko, pričom jej výška dosiahne 40 metrov.

roboty

VIDEO: Koho nahradia roboty?

19.12.2018 15:00

Zo škôl na pracovný trh prichádzajú študenti, ktorí sú len akýmsi polotovarom - nemajú totiž digitálne zručnosti.

počasie, poľadovica, zima

Bratislava zriaďuje pre chodníkovú novelu horúcu linku

19.12.2018 14:09

Verejnosť môže prostredníctvom nej nahlasovať kritické úseky, ktoré sú neodrhnuté či zľadovatené.