Založ si blog

Anglicko sa správa ku všetkým krajinám ako ku svojim bývalým kolóniám

Ústami hlásnej trúby madam Mayovej, predsedkyni Anglickej vlády, ktorá obvinila bez relevantných dôkazov Rusko za otrávenie anglických agentov,  sa začali diať v Európe politicky neskutočné veci. Teda boli dôkazy avšak tvrdo vynútené od anglických vedcov      Kspomínanému prípadu len toľko, že mal byť čisto konfliktom Anglicka a Ruska. Pretože mali anglické  a ruské občianstva.                                                                                                                    Starí páni s Bruselu neuvedomujúc si dôsledkov, poučení administratívou USA a menovite prezidentom Trampom vliezli mu do …. Pripojili sa k problému do ktorého krajiny EÚ nič nie je. Uzniesli sa na vyhostení ruských konzulátov z krajín EÚ. Tým sa stal problém európskym.           

Bláznivý Tramp, ktorý vo svojej bláznivej hlave si mädlí ruky. Veď za to nemôže, že štáty EÚ sa v názoroch o samotnom čine rôznia a tým sa narúša ich vzájomná kontinuita. Tramp potrebuje dostať štáty takto narušené a roztrieštené a prostredníctvom administratívy EÚ na stranu USA a tým zosilniť silu západu. V jeho umelo vlasovej hlave prebiehajú myšlienky na vznik studenej vojny medzi západom a východom. Otrava Skripalovcov bol drastický, ale účinný podnet k začiatoku Trampovho cieľa, studená neskôr skutočná vojna.   

957
1468
Posledný 10. 04. 2018, 22:05:36

Pán Iska . . . . . .

17.04.2018

Tento blog môže byť aj otvoreným listom pánovi Iskovi, alebo aj nie. Ak to doporučí administrátor s pripomienkami. V každom prípade ďakujem. Nebudem Vás oslovovať vážený,lebo si Vás nevážim, viac »

Sociálne siete a ich rôzny dosah na osobnosti a detí

01.04.2018

Som vo veku,kedy sa na sociálne siete a ich využívanie dívam trošku s rešpektom. Sám ich používam, nie však vo veľkom rozsahu. Môj pohľad je čiastočne ovplyvnený dobou kedy ešte sociálne viac »

Fico sa nedokázal zbaviť tlaku oligarchov

30.03.2018

Krátka historicky blízka spomienka na odstúpeného politika. Nie len to, ale on sám a s ním jeho nohsledovia časť ministrov a vedúcich štátnych úradníkov sa pripojili k tým ktorým oligarchom. viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.